5 Simple Statements About کارشناسی خودرو Explained

کارشناسی کامل رنگ شدگی و یا تعویض قطعات بدنه ، کارشناسی فنی موتوری و گیربکس، بررسی کیلومتر خودرو، تست رانندگی (در صورت مهیا بودن شرایط)

برای خودروهای قدیمی، کارشناسی خودرو از طرف خود کارشناس بیمه شرکت انجام خواهد شد.

درخواست کارشناسی خودرو در محل خودروی مورد نظر را انتخاب کنید

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

همراه مکانیک در تمام این سال‌ها، برای محقق کردن شعار خود، تلاش کرده است تا در تمام مراحل خرید و فروش خودرو، ازجمله کارشناسی خودرو و کمک‌ به محاسبه قیمت روز خودرو کارکرده، در کنار شما باشد.

در بازار پرتلاطم خودروی امروزی، تمامی خودروها در حال افزایش شدید قیمت هستند. در چنین شرایطی ممکن است که عامه مردم توانایی خرید خودروهای با قیمت و کیفیت بالاتر را نداشته باشند.

کارشناسان همراه مکانیک با استفاده از دستگاه ضخامت‌سنج دیجیتال، ضخامت همه قسمت‌های خودرو را به دقت اندازه می‌گیرند. در مواردی که تشخیص لکه‌رنگ با دستگاه امکان‌پذیر نیست، کارشناس رنگ خودرو با استفاده از تجربه خود و دیگر آثار به ‌جامانده روی بدنه، قادر به تشخیص لکه‌رنگ یا قطعات تعویض‌شده خواهد بود.

سنجش ضربه‌خوردگی و آسیب‌دیدگی ستون و شاسی خودرو به مهارت احتیاج دارد. خودروهایی که ستون و شاسی آن‌ها آسیب‌دیده، به‌شدت ناامن و به مراتب ارزان‌تر از خودروهای دست دوم معمولی است.

کارشناسی شاسی به علت حساسیت بالایی که دارد، کار هرکسی نیست. مؤکدا باید کارشناس مجرب به بررسی این قسمت بپردازد. اما شاسی ماشین کجاست؟ شاسی ماشین همان اسکلت بندی ماشین است که در مواقع سخت و تصادف از رسیدن آسیب جدی به ماشین جلوگیری می‌کند.

برای ثبت تلفنی درخواست کارشناسی خودرو با شماره زیر تماس بگیرید

به محض ثبت اطلاعات، کارشناسان خودرو۴۵ با شما تماس می‌گیرند و تاریخ و شعبه موردنظر را برای کارشناسی خودرو شما اعلام می‌کنند. بدین ترتیب در موعد مقرر، خودرو را به نزدیک‌ترین شعبه می‌برید تا توسط کارشناسان خودرو۴۵ کارشناسی شود.

کارکیتا پرسنل با تجربه ای در زمینه کارشناسی فنی و بدنه خودرو دارد که هر کدام با ابزارهای مخصوص و جدید خودشان، این امکان را به شما می دهند تا بتوانید با خیالی راحت از صحت خودروی خودتان مطلع شوید.

متاسفانه برخی از فروشندگان خودرو، با دستکاری بعضی از قطعات، می‌توانند کاری کنند که شما کارشناسی ماشین متوجه برخی نواقص خودرو نشوید و بیشتر از ارزش خودرو هزینه کنید.

سواری خشک و خشن، کشیده شدن خودرو به یک طرف و ساییدگی ناهماهنگ لاستیک‌ها نشانه عملکرد نادرست سیستم جلوبندی هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *